BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Ogłoszenia > 2013 > 08 > 02
Kategoria: Informacje ważne

Aranżacja i wyposażenie wnętrz w Pałacu Czeczów w Kozach ...

Dodano: 2013-08-02 09:44:27Wygasa: 2013-08-31

Gmina Kozy zamierza, wszcząć postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego na zakup:  fortepianu, dywanów i wystroju okien do remontowanego Pałacu Czeczów w Kozach.
pałac w Kozach

W celu pozyskania odpowiednich informacji do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia, z zachowaniem zasady uczciwej konkurencji, ogłaszono dialog techniczny ...

aby poznać szczegóły - kliknij tutaj

Informacja o zamiarze przeprowadzenia dialogu  

 

Poprzedzającym ogłoszenie postępowania w sprawie wyboru Wykonawcy dostawy wybranych elementów wyposażenia obiektu w ramach zadania

„Aranżacja i wyposażenie wnętrz w Pałacu Czeczów w Kozach "

 

Gmina Kozy realizuje projekt „Tworzenie przestrzeni dla kultury i sztuki bez  granic - modernizacja teatru w Żilinie oraz pałacu w Kozach" dofinansowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013. Jedną z części składowych przedmiotowego projektu jest zadanie „Aranżacja i wyposażenie wnętrz Pałacu Czeczów w Kozach".

 

Gmina Kozy zamierza, na podstawie przepisów z dnia 29.01.2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U, z 2010r. Nr 113, poz. 759 ze zm.) wszcząć postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego na zakup następujących elementów: dywany, wystrój okien, fortepian.

Niniejsze ogłoszenie zawiera zaproszenie do udziału w dialogu technicznym, poprzedzającym wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Celem prowadzonego dialogu technicznego jest pozyskanie przez Gminę Kozy informacji, które mogą być wykorzystane przy przygotowaniu opisu przedmiotu zamówienia z zachowaniem zasady uczciwej konkurencji.

Prowadzony dialog służyć będzie zapoznaniu się przez Gminę Kozy z najlepszymi, najkorzystniejszymi, a także najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, organizacyjnymi, technologicznymi w dziedzinie właściwej dla przedmiotu planowanego zamówienia.

 

 

Uwaga !

pełne informacje na ten temat  - kliknij tutaj

 - rysunki, jak i opisy obrazujące wskazane elementy i założenia projektowe  znajdują się w załączniku nr 1 do niniejszego ogłoszenia.


BF

 


Kategoria: Informacje ważne
Nawigacja: Główna > Ogłoszenia > 2013 > 08 > 02

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u