BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Ogłoszenia > 2009 > 11 > 23
Kategoria: Informacja turystyczna

Narciarski Rajd Chłopski 2010

Dodano: 2009-11-23 09:50:08Wygasa: 2009-12-31

Komitet Organizacyjny XLII Ogólnopolskiego i XVIII Międzynarodowego Narciarskiego Rajdu Chłopskiego Rajcza - Zwardoń - Skalité - Oščadnica '2010 zaprasza do udziału w Narciarskim Rajdzie Chłopskim 2010 w dniach 28-31 stycznia 2009 r.

   Zaproszenie

Po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Żywcu, Urząd Gminy w Rajczy oraz słowackie gminy Skalité i Oščadnica, organizują XVIII Międzynarodowy i XLII Ogólnopolski Narciarski Rajd Chłopski Rajcza - Zwardoń - Skalité - Oščadnica 2010.

    Impreza odbędzie się w dniach 28-31 stycznia 2010 roku. W związku z tym chcemy Państwa gorąco zachęcić do wzięcia udziału w imprezie, słowa zachęty kierujemy do tych, którzy uczestniczą w Rajdzie od wielu lat, jak również do tych którzy jeszcze w Rajdzie nie uczestniczyli. Byłoby nam miło gdybyście Państwo zdecydowali się na przyjazd do Gminy Rajcza, gdzie przygotowujemy dla uczestników wiele atrakcji.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Targach Ofert Turystycznych, na których będzie możliwa promocja Państwa regionu. Mile widziane będą wszelkie grupy folklorystyczne, kabarety itp., dla których udostępniony będzie podest w pomieszczeniach targowych. Tradycyjnie w ramach Rajdu organizowany jest dwudziestokilometrowy X Otwarty Międzynarodowy Bieg Narciarski - „Beskidy bez Granic", któremu patronuje idea zacieśniania współpracy transgranicznej pomiędzy Polską i Słowacją. W ramach Rajdu organizowane są również dni kultury polskiej i słowackiej, na których występuje wiele różnych zespołów z Polski i Słowacji.

Serdecznie zapraszamy więc do wzięcia udziału w Rajdzie. Ramowy program imprezy, regulamin i wszystkie informacje związane z Rajdem znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.zywiecczyzna.pl/rajdchlopski.

W imieniu

Komitetu Organizacyjnego

Jan Ślęzak

 


Kategoria: Informacja turystyczna
Nawigacja: Główna > Ogłoszenia > 2009 > 11 > 23

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u