BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Aktualności > 2014 > 05 > 30
Kategoria: DNI KÓZ 2014

Wyniki Otwartych Zawodów Pływackich

Dodano: 2014-05-30 09:04:14Wygasa: 2014-06-30

.Mamy wyniki otwartych zawodów pływackich, z 25 maja, które odbyły się w ramach tegorocznych Dni Kóz, w Centrum Sportowo Widowiskowym.

Organizatorami zawodów było Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy. W rywalizacji w tym roku uczestniczyło 101 zawodników...

Poniżej zamieszczamy rezultaty i czasy na poszczególnych dystansach.

 

- roczniki 2007 i młodsi - 25 m stylem dowolnym dziewcząt

  1. Antosia Król                        0:24:28
  2. Paulina Golec                      0:32:24
  3. Antosia Malarz                    0:33:17
  4. Kasia Synecka                       0:35:70
  5. Nina Smaza                           0:36:89
  6. Zuzanna Luranc                    0:40:55
  7. Maja Mirek                           0:45:59
  8. Alicja Nokielska                   0:52:02
  9. Zosia Lampin                        0:52:32
  10. Emilka Frączkiewicz             0:54:49
  11. Zuzanna Byrska                    0:56:10
  12. Gabrysia Habdas                   0:57:04
  13. Barbara Kaczmarczyk           1:06:00
  14. Helena Luranc                       1:13:28

- roczniki 2007 i młodsi - 25 m stylem dowolnym chłopców

  1. Wojciech Gąsiorek               0:30:40       
  2. Michał Papuga                      0:35:64      
  3. Konrad Wróbel                     0:41:37       
  4. Igor Zioło                                0:43:74      
  5. Szymon Zarębski                    0:44:93
  6. Bartosz Byrski                        1:00:40
  7. Wiktor Zarębski                      1:01:28

- roczniki 2006-2005 - 25 m stylem dowolnym dziewcząt

  1. Weronika Więcek                  0:20:31   
  2. Zofia Kasztura                       0:23:00   
  3. Natalia Nitecka                       0:24:64   
  4. Milena Mirek                           0:26:90    
  5. Aleksandra Susek                    0:26:92    
  6. Kamila Kowalska                    0:31:76     
  7. Julia Nokielska                        0:33:68     
  8. Emilia Bułka                            0:34:84      
  9. Zuzanna Masiak                       0:35:48     
  10. Sara Ptak                                  0: 36:87
  11. Anna Kasztura                         0:38:66      
  12. Aleksandra Kulka                    0:39:56       
  13. Martyna Stwora                       0:41:65      

- roczniki 2006-2005 - 25 m stylem dowolnym chłopców

  1. Jakub Stanclik                        0:23:76      
  2. Miłosz Kozieł                          0: 26:14       
  3. Sebastian Nycz                       0:26:22          
  4. Tymoteusz Chrapkowicz         0:27:75        
  5. Piotr Kołodziejczyk                 0:29:09           
  6. Jan Kożuch                              0:29:77           
  7. Stanisław Kożuch                    0:29:90           
  8. Igor Fajt                                   0:31:17
  9. Szymon Chrobak                     0:33:18
  10. Patryk Nycz                             0:33:79
  11. Tobiasz Wawak                       0:35:78
  12. Aleksander Pietrzyk                0:36:58
  13. Kamil Kozorowski                  0:38:84
  14. Michał Sury                             0:41:14
  15. Marcin Jurzak                          0:50:13
  16. Mateusz Paszek                       0:50:54
  17. Konrad Garlewicz                   0:50:82

- roczniki 2004-2003 - 25 m stylem dowolnym dziewcząt

  1. Emilia Drzazga                      0:15:91        
  2. Justyna Sołczykiewicz           0:16:08        
  3. Nikola Koczur                        0:17:94        
  4. Kornelia Koczur                      0:18:37        
  5. Tamara Rosik                          0:18:40              
  6. Anna Kierczak                         0:19:04          
  7. Maria Olma                              0:21:15          
  8. Anna Komędera                      0:21:34            
  9. Marta Mosz                             0:23:59                
  10. Wiktoria Wróbel                     0:30:38
  11. Wiktoria Puchalska                 0:30:73
  12. Julia Suchoń-Komraus            0:30:81
  13. Dagmara Błasiak                     0:31:39
  14. Kinga Skoczylas                      0:36:99
  15. Kamila Handzlik                     0:38:53
  16. Patrycja Skrudlik                     0:47:39

- roczniki 2004-2003 - 25 m stylem dowolnym chłopców

  1. Marcin Malarz                       0:15:90      
  2. Michał Bratyński                   0:18:01               
  3. Samuel Fedorowicz                0:19:34            
  4. Szymon Kuźbiński                   0:26:12
  5. Norbert Jurzak                         0:26:28            
  6. Hubert Wawak                        0:29:18             
  7. Jakub Olek                               0:29:25              
  8. Patryk Majiczek                       0:34:94             

- roczniki 2002-2001 - 50 m stylem dowolnym dziewcząt

  1. Wiktoria Koczur                    0:32:92          
  2. Helena Gołąb                          0:39:48          
  3. Karolina Szaliga                     0:55:76           
  4. Monika Stwora                         1:11:69            

- roczniki 2002-2001 - 50 m stylem dowolnym chłopców

  1. Mateusz Pawlicki                   0:33:25        
  2. Wiktor Chrapkowicz             0:35:86           
  3. Stanisław Łopadczak             0:53:16     

- roczniki 2000-1995 - 50 m stylem dowolnym dziewcząt

  1. Sabina Olma                           0:31:68      
  2. Dominika Bułka                     0:32:57
  3. Weronika Senecka                 0:34:10

- roczniki 2000-1995 - 50 m stylem dowolnym chłopców

  1. Patryk Blachura                    0:26:68
  2. Kamil Drzazga                       0:32:87
  3. Łukasz Olma                          0:36:84

- roczniki 1995 i starsi - 50 m stylem dowolnym kobiet

  1. Justyna Pudełko                     0:34:55            
  2. Marta Dubiel                          0:40:91         

- roczniki 1995 i starsi - 50 m stylem dowolnym mężczyzn

  1. Artur Drzazga                        0:35:77           
  2. Wojciech Luranc                    0:38:54              
  3. Krzysztof Nycz                       0:42:29             
  4. Bogdan Dubiel                         0:46:74              
  5. Leszek Golec                            1:04:92

- sztafeta rodzinna 2x50m stylem dowolnym (open)

  1. Artur i Emilia Drzazga                         1:12:99
  2. Bogdan i Marta Dubiel                         1:36:78
  3. Łukasz i Szymon Kuźbiński                 1:57:07
  4. Zuzia i Wojtek Luranc                             2:04:95
  5. Adam i Wojciech Czerniawski                2:19:59              
  6. Zosia i Maciej Lampin                             2:30:84          

Zestawił: Czesław Banet

 


Kategoria: DNI KÓZ 2014
Nawigacja: Główna > Aktualności > 2014 > 05 > 30

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u