BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Aktualności > 2014 > 05 > 27
Kategoria: EUROWYBORY 2014

WYNIKI wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Kozy i w całym kraju ...

Dodano: 2014-05-27 11:48:35Wygasa: 2014-05-31

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQb5qts-CRAralaVtvluRWShjete3YKmGGgNfIPQ2OffJqFqMRIoUFFuh4

W dniu wczorajszym odbyły się wybory posłów do Parlamentu Europejskiego.

W naszej Gminie uczestniczyło w nich 29,73% osób uprawnionych ...

Poniżej wyniki głosowania i więcej informacji na ten temat ...

Suma głosów na poszczególne listy w Gminie Kozy:

Lista Nr 8 KW Platforma Obywatelska RP                                      - 1081 głosów

Lista Nr 4 Komitet Wyborczy Prawi i Sprawiedliwość                      - 1008 głosów

Lista Nr 7 KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke                     - 266 głosów

Lista Nr 1 KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro                          - 136 głosów

Lista Nr 3 KKW SLD-UP                                                                - 128 głosów

Lista Nr 6 KW Polska Razem Jarosława Gowina                             - 101 głosów

Lista Nr 9 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe                - 69 głosów

Lista Nr 5 KKW Europa Plus Twój Ruch                                           - 52 głosy

Lista Nr 2 Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy                  - 23 głosy

Lista Nr 10 Komitet Wyborczy Demokracja Bezpośrednia                - 13 głosów

Lista Nr 12 KW Partia Zieloni                                                         - 12 głosów

----------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                       Razem oddano :  2889 głosów (ważnych)

 

Największą ilość głosów w Gminie Kozy otrzymali :

Buzek Jerzy Karol Lista Nr 8 KW Platforma Obywatelska RP - 693

Szwed Stanisław Lista Nr 4 KW Prawo i Sprawiedliwość  - 522

Piecha Bolesław Grzegorz Lista Nr 4 KW Prawo i Sprawiedliwość - 316

Nykiel Mirosława Lista Nr 8 KW Platforma Obywatelska RP - 254

Korwin-Mikke Janusz Ryszard Lista Nr 7 Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke -241

 

Uprawnionych do głosowania było 9960 osób, w głosowaniu wzięło udział 2961 osób.

 

opr.Pełnomocnik Rejonowej Komisji Wyborczej w Bielsku-Białej Monika Olma

 

Poniżej zestawienie głosów oddanych na poszczególne listy i kandydatów.

 

Lista nr 8 - KW Platforma Obywatelska RP

 

Nazwisko  Imię

Il. uzyskanych głosów

BUZEK Jerzy Karol

693

NYKIEL Mirosława

254

OLBRYCHT Jan Marian

57

MARCINKIEWICZ Bogdan Kazimierz

24

KURANT Agnieszka

17

SZUMILAS Krystyna Maria

14

ZIĘTEK Jerzy Marek

10

WNĘK Barbara Katarzyna

7

SZTOLCMAN Grzegorz Czesław

5

PLURA Marek Mirosław

0

RAZEM

1081

                                  

Lista nr 4 -KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Nazwisko  Imię

Il. uzyskanych głosów

SZWED Stanisław

522

PIECHA Bolesław Grzegorz

316

WIŚNIEWSKA Jadwiga Maria

85

KLOC Izabela Helena

37

MOTYKA Władysław

14

MALIK Ewa Danuta

12

KORFANTY Bronisław Jan

6

PANEK Krystyna Zofia

6

RUDNICKA Jadwiga Julia

6

DZIUK Barbara Anna

4

RAZEM

1008

 

Lista nr 7 - KW Nowa Prawica - Janusz Korwin Mikke

 

Nazwisko  Imię

Il. uzyskanych głosów

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard

241

LEWICKI Wiesław

9

MICZOŁEK Magdalena Barbara

6

KOKOT Sławomir Jan

2

KRYSTEK Ewa Magdalena

2

PUSTELNIK Adam Ferdynand

2

HALEMBA Anna Maria

1

KWIATKOWSKA Daria Teresa

1

SOŚNIERZ Dobromir Andrzej

1

ŻUK Tomasz

1

RAZEM

266

 


 

Lista nr 1 - KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro

 

Nazwisko Imię

Il. uzyskanych głosów

ADAMEK Tomasz Józef

51

CYMAŃSKI Tadeusz

39

ZIOBRO Jan Paweł

32

WĘGLARZ Ewa

4

WYDRA Przemysław Aleksander

4

DOMAGAŁA Iwona Teresa

3

BIAŁA-SKRZYCKA Mariola Teresa

1

GRUSZKA Marek Aleksander

1

FAJER Monika

1

ROZPŁOCHOWSKI Andrzej Ryszard

0

RAZEM

136

 

Lista nr 3 - KKW SLD-UP

 

Nazwisko Imię

Il. uzyskanych głosów

GIEREK Adam

90

MARSZAŁEK Jarosław Andrzej

11

MIODEK Jan Jerzy

7

MARKOWSKI Jerzy

6

SOBAŃSKA Halina Bronisława

6

ZAPART Katarzyna Urszula

3

NIEDZIELA Tomasz Damian

2

ZIĘBA Marianna Anna

2

JAROSZ Marian Franciszek

1

DAŃCZAK Wanda Janina

0

RAZEM

128

 

Lista nr 6 - KW Polska Razem Jarosława Gowina

 

Nazwisko Imię

Il. uzyskanych głosów

RAKSZAWSKI Adam Jarosław

48

MIGALSKI Marek Henryk

34

BIAŁEK Agnieszka

6

ROMANOWSKA Barbara Mariola

5

STRUMIŃSKI Paweł Łukasz

5

KOKOLUS Urszula Maria

2

NANDZIK Sonia Teresa

1

DYLA Grzegorz Jan

0

HAŁADUS Krzysztof Tadeusz

0

SZCZĘSNY Jarosław Zbigniew

0

RAZEM

101

 


 

Lista nr 9 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Nazwisko Imię

Il. uzyskanych głosów

SZEMLA Mirosław Stanisław

30

DĄBROWA Stanisław

14

BANASIAK Aleksandra

11

KOŻUSZNIK Danuta Maria

5

HOŁDA Arkadiusz Kazimierz

3

PILOT Andrzej Antoni

2

SZYCHOWSKA Iwona Elżbieta

2

BARTUSEK Mariola Beata

1

BRAMORA Artur Franciszek

1

KARASEK Bronisław

0

RAZEM

69

 

Lista nr 5 - KKW Europa Plus Twój Ruch

 

Nazwisko Imię

Il. uzyskanych głosów

KUTZ Kazimierz Julian

33

GRABOWSKA Genowefa

6

GÓRCZYŃSKI Artur Robert

3

FORNALCZYK Elżbieta

2

POTOCKI Andrzej Tadeusz

2

TOMCZAK Kamilla

2

KLEPACZ Witold Janusz

1

KULWAS Daniel Marcin

1

MIKA Monika Katarzyna

1

SOSIN Olga Anna

1

RAZEM

52

 

Lista nr 2 - KW Wyborców Ruch Narodowy

 

Nazwisko Imię

Il. uzyskanych głosów

WAWAK Zbigniew Jerzy

11

ZAWISZA Artur Wojciech

6

KALUS Jakub Tomasz

2

PRZYBYŁA Katarzyna Dorota

2

BUDKA Anna Honorata

1

WOJDAT Robert Mateusz

1

GĄSIOREK Adrianna Anna

0

SŁAWSKI Sławomir Michał

0

SZOSTOK Edyta Beata

0

TOMCZAK Janusz

0

RAZEM

23

 

Lista nr 10 - KW Demokracja Bezpośrednia

 

Nazwisko Imię

Il. uzyskanych głosów

DADUŃ Marzena

3

SIERPIŃSKI Jacek Zbigniew

3

MOROŃ Tomasz Andrzej

2

URBAŃCZYK Sebastian Andrzej

2

MOLENDA Marlena Anna

1

PAJĄK Patrycja Magdalena

1

WASZKIELEWICZ Marian

1

BERNACKI Krzysztof Andrzej

0

DZIUDZIK Beata Jadwiga

0

NALEŹNIAK Krzysztof Jan

0

RAZEM

13

 

Lista nr 12 - KW Partia Zieloni

 

Nazwisko Imię

Il. uzyskanych głosów

PACA Monika Maria

4

KONUS Magdalena Joanna

2

ZAWISZA Marcelina Monika

2

LEWICKA Dobrosława Teresa

1

ORŁOWSKA Maria Elżbieta

1

SMYKOWSKI Maciej Krzysztof

1

SZYMANEK Tomasz Krzysztof

1

CHUDZIŃSKI Adam Stanisław

0

SULICH Hubert Mirosław

0

SZWEDKOWSKI Witold

0

RAZEM

12

Informacja na temat  wyników wyborów do Europarlamentu w dniu 25 maja 2014 w skali kraju:

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 maja 2014 r. o wynikach wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego przeprowadzonych w dniu 25 maja 2014 r.- kliknij

 


Kategoria: EUROWYBORY 2014
Nawigacja: Główna > Aktualności > 2014 > 05 > 27

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u