Nawigacja: Główna > Aktualności > 2014 > 03 > 02
Kategoria: SPORT i REKREACJA

Kolejne sukcesy koziańskich pływaków ...

Dodano: 2014-03-02 20:52:05Wygasa: 2014-03-08

http://www.victoriakozy.pl/templates/victoria1/images/rotator/4.jpgPatryk Blachura, Damian Otrząsek, Justyna Polak medalistami zawodów z cyklu Grand Prix Małopolski, natomiast Maja Malarz, Wojciech Jąkalski, Justyna Sołczykiewicz zawodów "Pływaj z nami na Koronie"

GRATULUJEMY osiągnięć !!!

wykorzystano zdjęcie z http://www.region.info.pl/2012/artykul,0,4517,sukcesy-na-plywalni.html"...W konfrontacji z zawodnikami, z których większość trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu pływacy z Kóz wypadli bardzo dobrze.

Zdobyli 5 medali jednocześnie poprawiając życiówki prawie w każdym starcie. Patryk Blachura wywalczył srebrny medal na dystansie 400m stylem zmiennym i brązowy na 200m zmiennym. Damian Otrząsek sięgnął po 2 brązowe medale na 200m dowolnym i 100m zmiennym, a Justyna Polak dorzuciła brąz na 400m stylem zmiennym.

Młodsi koledzy klubowi przywieźli 4 medale z zawodów "Pływaj z nami na Koronie", które odbyły się 22.02.14 w Krakowie. Maja Malarz dwukrotnie stanęła na podium - na najwyższym stopniu za 50m stylem klasycznym, a na trzecim za 50m dowolnym. Wojciech Jąkalski zdobył złoty krążek za 50m stylem motylkowym, a Justyna Sołczykiewicz brązowy na 100m zmiennym."