BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Aktualności > 2013 > 11 > 13
Kategoria: SPORT i REKREACJA

Wyniki BIEGU z okazji Święta Niepodległości w Kozach

Dodano: 2013-11-13 07:34:49Wygasa: 2013-11-23

http://kozy.vot.pl/static/zdjecia/2013/11/12/IMG_0510.JPG W dniu 11 listopada br. po uroczystościach religijnych i patriotycznych, mających miejsce w Kozach na Placu ks. Karola Kochaja, odbył się IV Koziański Bieg z okazji Święta Niepodległości.

Poniżej wyniki ...

Organizatorzy tegorocznego biegu – Gimnazjum w Kozach, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozach oraz Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach – dla uczestników biegu przygotowały trasę długości ok. 1,5 km, która wiodła ulicami Młyńską, Topolową, Cmentarną, a start i meta biegu znajdowały się na placu ks. K.Kochaja.

 IV KOZIAŃSKI BIEG Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - Wyniki biegu:

kategoria szkoły podstawowe, http://kozy.vot.pl/static/zdjecia/2013/11/12/IMG_0451.JPG

kl. „O”, dziewczynki: 1. Alicja Nokielska, 2. Paulina Panek, 3. Karolina Kosiec,

kl. „O”, chłopcy: 1. Karol Koczur, 2. Maciej Sporysz, 3. Marcin Adamski,

kl. 1-2, dz.: 1. Aleksandra Loranc, 2. Julia Nokielska, 3. Patrycja Loranc,

kl. 1-2 chł.: 1. Patryk Nycz, 2. Piotr Kołodziejczyk, 3. Kacper Piznal,

kl. 3-4 dz.: 1. Anastazja Marek, 2. Justyna Sołczykiewicz, 3. Julia Goliasz,

kl. 3-4 chł.: 1. Marcin Malarz, 2. Maciej Pietrzyk, 3. Jakub Olek,

kl. 5-6, dz. : 1. Klaudia Rzeszutek, 2. Karolina Jurzak, 3. Karina Jóźwin,

kl. 5-6, chł. : 1.Michał Glos, 2. Miłosz Loranc, 3. Mateusz Barszcz,

kategoria gimnazjum:

http://kozy.vot.pl/static/zdjecia/2013/11/12/IMG_0432.JPG dz. : 1. Natalia Wiktorczyk, 2. Julia Nawrocka, 3. Dominika Bułka,

chł. : 1. Damian Nycz, 2. Wojciech Pater, 3. Kamil Sporysz,

kategoria liceum:

dz. : 1. Joanna Sermak, 2. Sandra Koczaj, 3. Justyna Kołek,

chł. : 1. Eryk Jaśkowiec, 2. Aleksander Klimczak, 3. Mateusz Knopp,

kategoria OPEN,

kobiety: 1. Urszula Loranc, 2. Dorota Kożuch, Edyta Stolarczyk-Bednarczyk,

mężczyźni: 1. Rafał Jura, 2. Andrzej Listowski, 3. Radosław Dzida.

 

opr.T.B

szczegółowe wyniki:WYNIKI IV BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

Klasyfikacja generalna

Miejsce Nazwisko i Imię Kategoria Szkoła
1 Jura Rafał Open
2 Jaśkowiec Eryk LO
3 Listowski Andrzej Open
4 Dzida Radosław Open
5 Sporysz Mateusz Open
6 Klimczak Aleksander LO
7 Koczur Wiesław Open
8 Lasek Dariusz Open
9 Knopp Mateusz LO
10 Nycz Damian Gim
11 Kupczak Janusz Open
12 Gacek Szymon LO
13 Sporysz Krzysztof Open
14 Frąckiewicz Szymon LO
15 Wiktorczyk Natalia Gim
16 Olma Przemysław LO
17 Sermak Joanna LO
18 Sędziak Bartłomiej LO
19 Glos Michał 5-6
20 Loranc Miłosz 5-6
21 Glos Marcin Open
22 Barszcz Mateusz 5-6
23 Koczaj Sandra LO
24 Noster Kamil LO
25 Kołek Justyna LO
26 Frąckowiak Michał Open
27 Pater Wojciech Gim
28 Sporysz Michał Gim
29 Pyrchla Łukasz 5-6
30 Nawrocka Julia Gim
31 Rzeszutek Klaudia 5-6
32 Chromik Dariusz Open
33 Bułka Dominika Gim
34 Jurzak Karolina 5-6
35 Urbańczyk Joanna LO
36 Malarz Marcin 3-4
37 Marut Wojciech 5-6 Sp2
38 Jóżwin Karina 5-6 Sp2
39 Malarz Katarzyna Gim
40 Witkowski Tomasz Gim
41 Palichleb Robert Gim
42 Bednarczyk Sławomir Open
43 Banaszak Daniel LO
44 Pieczora Bartłomiej 5-6 Sp2
45 Laszczak Małgorzata Gim
46 Zawada Tomasz Open
47 Kasperek Natalia Gim
48 Pietrzyk Maciej 3-4 Sp1
49 Kulas Weronika 5-6 Sp2
50 Błasiak Marta 5-6 Sp2
51 Białka Maciej 5-6 Sp1
52 Baron Weronika 5-6 Sp2
53 Wandur Marcin 5-6 Sp2
54 Wojtyczka Agnieszka Gim
55 Olek Jakub 3-4 Sp2
56 Berstling Dominika 5-6 Sp1
57 Jóżwin Kamil 5-6 Sp1
58 Pędzimąż Przemysław 3-4 Sp1
59 Honkisz Maciej 5-6 Sp2
60 Pawińska Katarzyna LO
61 Stasica Agata 5-6 Sp1
62 Stanclik Jakub 5-6 Sp2
63 Hałat Anna Gim
64 Handzlik Alicja 5-6 Sp2
65 Kiczmer Tomasz Open
66 Hareńczyk Maciej 3-4 Sp2
67 Handzlik Sara 5-6 Sp1
68 Jareńczyk Mariusz Open
69 Nowak Kordian 3-4 Sp1
70 Nowak Damian LO
71 Radwan Paulina Gim
72 Sporysz Martyna 5-6 Sp1
73 Nycz Patryk 1-2
74 Kołodziejczyk Piotr 1-2 Sp2
75 Gryc Wiktoria Gim
76 Marek Anastazja 3-4 Sp1
77 Sołczykiewicz Justyna 3-4 Sp1
78 Furtak Zuzanna 5-6 Sp2
79 Borowiec Michał 3-4 Sp1
80 Jurzak Katarzyna Gim
81 Jurzak Łukasz 3-4 Sp2
82 Łękawa Samuel 5-6 Sp1
83 Wojtylak Łukasz 5-6
84 Rzeszutek Patryk 5-6 Sp2
85 Goliasz Julia 3-4 Sp1
86 Goliasz Grzegorz LO
87 Nycz Sebastian 3-4 Sp1
88 Krzysztof Nycz Open
89 Czaderna Dominik 3-4 Sp1
90 Piznal Kacper 1-2 Sp2
91 Wawak Marcelina LO
92 Olearczyk Zuzanna LO
93 Wandur Justyna Gim
94 Jurzak Agnieszka 5-6 Sp2
95 Siatkowska Daria Gim
96 Fitter Julia 3-4 Sp1
97 Rosik Tamara 3-4 Sp1
98 Loranc Aleksandra 1-2
99 Loranc Urszula Open
100 Sztafiński Błażej 5-6 Sp1
101 Król Martyna 3-4 Sp1
102 Berstling Maksymilian 1-2
103 Olma Jarosław 1-2
104 Olma Mirosław Gim
105 Zawada Jakub 3-4 Sp1
106 Nakielska Julia 1-2
107 Łodziana Wojciech 3-4 Sp1
108 Niemczyk Patryk 3-4 Sp2
109 Jurzak Weronika 3-4 Sp2
110 Wołoszyn Amelia 3-4
111 Sobuń Julia 3-4 Sp1
112 Dymek Krystian Gim
113 Kozik Damian 5-6
114 Pezda Mieczysław 3-4
115 Pezda Piotr Open
116 Honkisz Justyna Gim
117 Frania Jakub 1-2 Sp2
118 Stryczek Oskar 5-6 Sp2
119 Loranc Patrycja 1-2
120 Kosturski Paweł 5-6
121 Nokielska Alicja 0
122 Olma Maria 3-4 Sp1
123 Gawlak Nina 1-2
124 Gawlak Paweł Open
125 Wawak Tobiasz 1-2 Sp2
126 Sztefko Miłosz 1-2 Sp2
127 Koczur Karol 0
128 Olek Tomasz Open
129 Olek Marta 1-2 Sp1
130 Gałuszka Anna LO
131 Urbańczyk Andrzej 5-6 Sp2
132 Koczaj Paulina Gim
133 Baścik Justyna 5-6 Sp1
134 Kubas Marta Gim
135 Reksa Karolina Gim
136 Łyczko Kinga LO
137 Pieczora Kinga 3-4 Sp2
138 Marek Wiktoria 3-4 Sp2
139 Śleziak Szymon 3-4 Sp1
140 Sporysz Jerzy Open
141 Sporysz Maciej 0
142 Gunia Agnieszka LO
143 Mrowiec Kinga Gim
144 Habas Karolina Gim
145 Piekarczyk Krzysztof 5-6 Sp1
146 Jurzak Anna 3-4 Sp1
147 Szymlak Edyta 5-6 Sp2
148 Stasica Szymon 1-2
149 Pająk Alicja 5-6 Sp1
150 Adamski Marcin 0
151 Adamski Mariusz Open
152 Fedorowicz Samuel 3-4
153 Pająk Daniel 3-4 Sp1
154 Handzlik Mikołaj 1-2
155 Krupa Piotr 1-2
156 Kolbe Tomasz Open
157 Kolbe Marcin 0
158 Kożuch Jan 1-2
159 Galocz Jeremi 1-2
160 Kożuch Dorota Open
161 Goliasz Agata 3-4
162 Zamarło Oliwia 3-4 Sp1
163 Oczko Julia 5-6
164 Galocz Lena 5-6
165 Hareńczyk Michał 5-6 Sp2
166 Byrska Natalia 5-6 Sp2
167 Gryc Dawid 3-4 Sp2
168 Miś Adrian 3-4 Sp1
169 Matuszek Filip 0
170 Matuszek Tomasz Open
171 Góra Nataniel 1-2
172 Góra Robert Open
173 Drożdż Eryk 3-4 Sp1
174 Natanek Kacper 3-4 Sp1
175 Baścik Natasza 1-2
176 Jóżwin Mariola 3-4 Sp1
177 Jurzak Daniel 3-4 Sp1
178 Oczko Bartek 3-4 Sp1
179 Sadlik Katarzyna 3-4 Sp1
180 Ciuła Milena 1-2
181 Bednarczyk Jagoda 5-6
182 Bednarczyk Martyna 1-2
183 Kulas Monika 1-2 Sp1
184 Oczko Marta 3-4 Sp1
185 Kosiec Karolina 0
186 Kosiec Ryszard Open
187 Szymik Jakub 3-4 Sp1
188 Szaliga Karolina 5-6 Sp2
189 Blachura Julia 5-6 Sp1
190 Mosz Marta 3-4 Sp1
191 Stolarska - Bednarczyk Edyta Open
192 Honkisz Edyta 5-6 Sp1
193 Manda Wiktoria 5-6 Sp1
194 Chomik Przemysław 5-6 Sp1
195 Bednarczyk Maciej 3-4 Sp2
196 Spyt Anna 3-4 Cz-Dz
197 Pudełko Justyna LO
198 Kosiec Maciej 3-4 Lipowa
199 Kosiec Elżbieta Open
200 Spyt Małgorzata Open
201 Manda Milena 1-2 Sp1
202 Kućka Marta 3-4 Sp1
203 Kućka Maksymilian 1-2 Sp1
204 Pękala Joanna 3-4 Sp1
205 Wołoszyn Justyna 1-2
206 Panek Paulina 0
207 Panek Elżbieta Open
208 Sztafiński Jędrzej 3-4 Sp1
209 Karlińska Oliwia 3-4 Sp1
210 Łysiak Konrad 3-4 Sp1

 


KLASYFIKACJA W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH

Klasy "O" (Przedszkolne)

1 Nakielska Alicja 1 Koczur Karol
2 Panek Paulina 2 Sporysz Maciej
3 Kosiec Karolina 3 Adamski Marcin
4 Kolbe Marcin
5 Matuszek Filip

KLASY 1-2

l Loranc Aleksandra 1 Nycz Patryk
2 Nakielska Julia 2 Kołodziejczyk Piotr
3 Loranc Patrycja 3 Piznal Kacper
4 Gawlak Nina 4 Berstling Maksymilian
5 Olek Marta 5 Olma Jarosław
6 Baścik Natasza 6 Frania Jakub
7 Ciuła Milena 7 Wawak Tobiasz
8 Bednarczyk Martyna 8 Sztefko Miłosz
9 Kulas Monika 9 Stasica Szymon
10 Manda Milena 10 Handzlik Mikołaj
11 Wołoszyn Justyna 11 Krupa Piotr
12 Kożuch Jan
13 Galocz Jeremi
14 Góra Nataniel
15 Kućka Maksymilian

KLASY 3-4

1 Marek Anastazja 1 Malarz Marcin
2 Sołczykiewicz Justyna 2 Pietrzyk Maciej
3 Goliasz Julia 3 Olek Jakub
4 Fiter Julia 4 Pędzimąż Przemysław
5 Rosik Tamara 5 Hareńczyk Maciej
6 Król Martyna 6 Nowak Kordian
7 Jurzak Weronika 7 Borowiec Michał
8 Wołoszyn Amelia 8 Jurzak Łukasz
9 Sobuń Julia 9 Nycz Sebastian
10 Olma Maria 10 Czaderna Dominik
11 Pieczora Kinga 11 Zawada Jakub
12 Marek Wiktoria 12 Łodziana Wojciech
13 Jurzak Anna 13 Niemczyk Patryk
14 Goliasz Agata 14 Pezda Mieczysław
15 Zamarło Oliwia 15 Śleziak Szymon
16 Jóżwin Mariola 16 Fedorowicz Samuel
17 Sadlik Katarzyna 17 Pająk Daniel
18 Oczko Marta 18 Gryc Dawid
19 Mosz Marta 19 Miś Adrian
20 Spyt Anna 20 Drożdż Eryk
21 Kućka Marta 21 Natanek Kacper
22 Pękala Joanna 22 Jurzak Daniel
23 Karlińska Oliwia 23 Oczko Bartłomiej
24 Szymik Jakub
25 Bednarczyk Maciej
26 Kosiec Maciej
27 Sztafiński Jędrzej
28 Łysiak Konrad

KLASY 5-6

1 Rzeszutek Klaudia 1 Glos Michał
2 Jurzak Karolina 2 Loranc Miłosz
3 Jóżwin Karina 3 Barszcz Mateusz
4 Kulas Weronika 4 Purchla Łukasz
5 Błasiak Marta 5 Marut Wojciech
6 Baron Weronika 6 Pieczora Bartłomiej
7 Berstling Dominika 7 Białka Maciej
8 Stasica Agata 8 Wandur Marcin
9 Handzlik Alicja 9 Jóżwin Kamil
10 Handzlik Sara 10 Honkisz Maciej
11 Sporysz Martyna 11 Stanclik Jakub
12 Furtak Zuzanna 12 Łękawa Samuel
13 Jurzak Agnieszka 13 Wojtylak Łukasz
14 Baścik Justyna 14 Rzeszutek Patryk
15 Szymlak Edyta 15 Sztafiński Błażej
16 Pająk Alicja 16 Kozik Damian
17 Oczko Julia 17 Stryczek Oskar
18 Galocz Lena 18 Kosturski Paweł
19 Byrska Natalia 19 Urbańczyk Andrzej
20 Bednarczyk Jagoda 20 Piekarczyk Krzysztof
21 Szaliga Karolina 21 Hareńczyk Michał
22 Blachura Julia 22 Chomik Przemysław
23 Honkisz Edyta
24 Manda Wiktoria

GIMNAZJUM


1 Wiktorczyk Natalia 1 Nycz Damian
2 Nawrocka Julia 2 Pater Wojciech
3 Bułka Dominika 3 Sporysz Michał
4 Malarz Katarzyna 4 Witkowski Tomasz
5 Laszczak Małgorzata 5 Palichleb Robert
6 Kasperek Natalia 6 Olma Mirosław
7 Wojtyczka Agnieszka 7 Dymek Krystian
8 Hałat Anna
9 Radwan Paulina
10 Gryc Wiktoria
11 Jurzak Katarzyna
12 Wandur Justyna
13 Siatkowska Daria
14 Honkisz Justyna
15 Koczaj Paulina
16 Kubas Marta
17 Reksa Karolina
18 Mrowiec Kinga
19 Habas Karolina

LO

1 Sermak Joanna 1 Jaśkowiec Eryk
5 Pawińska Katarzyna 5 Frączkiewicz Szymon
6 Wawak Marcelina 6 Olma Przemysław
7 Olearczyk Zuzanna 7 Sędziak Bartłomiej
8 Gałuszka Anna 8 Noster Kamil
9 Łyczko Kinga 9 Banaszak Daniel
10 Gunia Agnieszka 10 Nowak Damian
11 Pudełko Justyna 11 Goliasz Grzegorz

„OPEN"

1 Loranc Urszula 1 Jura Rafał
2 Kożuch Dorota 2 Listowski Andrzej
3 Stolarczyk-Bednarczyk Edyta 3 Dzida Radosław
4 Kosiec Elżbieta 4 Sporysz Mateusz
5 Spyt Małgorzata 5 Koczur Wiesław
6 Panek Elżbieta 6 Lasek Mariusz
7 Kupczak Janusz
8 Sporysz Krzysztof
9 Glos Marcin
10 Frąckowiak Michał
11 Chromik Dariusz
12 Bednarczyk Sławomir
13 Zawada Tomasz
14 Kiczmer Tomasz
15 Hareńczyk Mariusz
16 Nycz Krzysztof
17 Pezda Piotr
18 Gawlak Paweł
19 Olek Tomasz
20 Sporysz Jerzy
21 Adamski Mariusz
22 Kolbe Tomasz
23 Matuszek Tomasz
24 Góra Robert
25 Kosiec Ryszard

W imieniu pomysłodawców i organizatorów BIEGU składamy szczególne podziękowania dla sponsorów(Urząd Gminy Kozy, Dyrekcja SP1 , Gimnazjum Kozy i CSW w Kozach), a także członkom Ochotniczej Straży Pożarnej, funkcjonariuszom policji , służbie medycznej, paniom z kuchni SP1 Kozy i wszystkim innym, którzy  w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia kolejnej edycji Biegu Niepodległości.

W biegu z okazji SWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI uczestniczyło  w tym roku - 206 osób.


Wszystkim startującym gratulacje z ukończenia biegu .

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach biegu .


opr.TTulicki

 

 


Kategoria: SPORT i REKREACJA
Nawigacja: Główna > Aktualności > 2013 > 11 > 13

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u