BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Aktualności > 2013 > 06 > 10
Kategoria: Imprezy Konkursy Wystawy

XI Bieg Górski o Puchar Wójta Gminy na Hrobaczą Łąkę

Dodano: 2013-06-10 11:17:45Wygasa: 2013-06-22

Bieg odbył się w wyjątkowo trudnych warunkach: wysoka temperatura, duża wilgotność powietrza, błoto ... a na koniec burza

Ukończyło go 134 zawodników ...meta XI biegu na Hrobaczą Łakę

Najlepsi dystans ok 6,5 km pokonali w czasie poniżej 30 minut!

Wyniki współzawodnictwa poniżej ...

 

 

WYNIKI GENERALNE

















Lok. gen. Nr start. Nazwisko i imię Klub/szkoła Kraj K/M Rok ur. Kat. Lok. w kat. Czas


1 123 FARON ROBERT UKS WATRA KAMIENICA POL M 1974 M30 1 00:27:52



2 158 ZAWIERUCHA DAMIAN KB MOSIR JASTRZĘBIE/RMD POL M 1980 M30 2 00:28:10



3 169 GNIEWEK JAROSŁAW ULTRA BESKID SPORT POL M 1981 M30 3 00:28:34



4 152 BIERCZAK MACIEJ RMD MONTRAIL TEAM PORĄBKA POL M 1991 M20 1 00:28:39



5 160 WRÓBEL TOMASZ MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW POL M 1973 M40 1 00:28:45



6 170 BULIK WITOLD GILOWICE POL M 1969 M40 2 00:29:00



7 109 WŁOCH ANDRZEJ MARKLOWICE GÓRNE POL M 1995 MJ 1 00:29:28



8 302 ULFIK RAFAŁ RMD MONTRAIL TEAM / SKB KRAŚNIK POL M 1987 M20 2 00:30:05



9 127 WIŚNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA RMD MONTRAIL TEAM / SKB KRAŚNIK POL K 1986 K20 1 00:30:07



10 90 SKRZYP MAREK FORTUNA/ULTRA BESKID POL M 1988 M20 3 00:30:09



11 33 JAGIEŁA ADAM KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA POL M 1973 M40 3 00:30:15



12 132 BABULA PRZEMYSŁAW GKS "PIAST" POL M 1994 MJ 2 00:30:30



13 79 PIĘTKA MARCIN KS KANDAHAR / GOPR BESKIDY POL M 1978 M30 4 00:30:59



14 148 MAGIERA JANUSZ FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI POL M 1963 M50 1 00:31:12



15 16 DZIDOWSKI ALEKSANDER GRUPA PALEO/OSIR ZAWIERCIE POL M 1981 M30 5 00:31:20



16 113 ZATORSKA IZABELA RMD MONTRAIL TEAM POL K 1962 K50 1 00:31:23



17 39 JURA RAFAŁ KOZY POL M 1987 M20 4 00:31:24



18 142 MUTWIL OLIWIER UKS DIAMENT JEDYNKA WODZISŁA ŚL POL M 1999 MJM 1 00:31:48



19 156 MATECKI TOMASZ BIELSKO-BIAŁA POL M 1980 M30 6 00:31:55



20 151 OLSZOWSKI WŁADYSŁAW SKIPOL-TEAM MIĘDZYBRODZIE-B POL M 1967 M40 4 00:32:24



21 128 SOJDA MARIOLA CZĘSTOCHOWA POL K 1982 K30 1 00:32:26



22 129 SZTEFKO JÓZEF GB GOPR KOZY POL M 1965 M40 5 00:32:40



23 175 ZEMŁA ANDRZEJ NIEZRZESZONY POL M 1974 M30 7 00:32:41



24 149 WYSZKOŃ FRANCISZEK FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI POL M 1981 M30 8 00:32:47



25 97 SPORYSZ MATEUSZ KOZY POL M 1993 M20 5 00:32:53



26 134 JĘDRUSIK MATEUSZ ZADYSZKA OŚWIĘCIM POL M 1979 M30 9 00:32:59



27 172 BIAŁORCZYK-JARZĘBOWSKA MAGDALENA BYLEDOBIEC ANIN POL K 1972 K40 1 00:33:19



28 80 PROKSA ROBERT MYSŁOWICE POL M 1964 M40 6 00:33:24



29 12 CIS ADAM SOSNOWIEC POL M 1978 M30 10 00:33:31



30 70 OLSZOWSKI KRZYSZTOF MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE POL M 1976 M30 11 00:33:36



31 52 LASEK DARIUSZ BYLEDOBIEC ANIN KOZY POL M 1972 M40 7 00:33:38



32 110 WOJNAROWSKI JACEK VISEGRAD MARATON RYTRO POL M 1977 M30 12 00:33:46



33 41 KALICIŃSKI BOGUSŁAW AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL M 1961 M50 2 00:34:03



34 121 BIERSKI JAN POGWIZDÓW POL M 1962 M50 3 00:34:07



35 48 KRUPA PRZEMYSŁAW ARTTOM POL M 1983 M30 13 00:34:21



36 62 MOTYKA MICHAŁ LEŚNA POL M 1996 MJM 2 00:34:28



37 61 MATUSZCZYK MAREK GRAZIA TEAM POL M 1979 M30 14 00:34:36



38 135 KONRAD ARTUR GRUPA PALEO/OSIR ZAWIERCIE POL M 1977 M30 15 00:34:40



39 301 GAŁUSZKA HALINA RMD MONTRAIL TEAM POL K 1971 K40 2 00:34:49



40 43 KAPUTA MICHAŁ UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL M 1995 MJ 3 00:34:54



41 171 KOZIEŁ SŁAWOMIR BIELSKO-BIAŁA POL M 1981 M30 16 00:35:03



42 153 RYBARZ WITOLD NIEZRZESZONY POL M 1971 M40 8 00:35:06



43 69 OLSZEWSKI JAROSŁAW DZIKA 102 MIESZKANIA 67 POL M 1983 M30 17 00:35:08



44 87 SIWCZYK ANDRZEJ SIŁA USTROŃ POL M 1957 M50 4 00:35:22



45 133 MILOTA MACIEJ BIELSKO-BIAŁA POL M 1962 M50 5 00:35:25



46 140 KALINOWSKI STEFAN STOWARZYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICH POL M 1967 M40 9 00:35:27



47 10 CHOTOWICKI BARTŁOMIEJ UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL M 1978 M30 18 00:35:32



48 138 KLIMCZAK ALEKSANDER LO IM. BACZYŃSKI POL M 1996 MJM 3 00:35:36



49 164 MAREK ROBERT LOLOBERCIK-BIEGOWIPL-UBS BIELSKO POL M 1975 M30 19 00:35:44



50 146 FRĄCZ TOMASZ WWW.STUDIOPROJEKTOW.COM POL M 1984 M20 6 00:35:53



51 141 WEIDMAN DAWID UKS DIAMENT JEDYNKA WODZISŁA ŚL POL M 1999 MJM 4 00:35:57



52 82 RADOMSKI ZBIGNIEW TKKF BESKIDEK B.B. POL M 1951 M60 1 00:36:02



53 77 AUGUSTYNIUK TOMASZ ULTRA BESKID SPORT POL M 1973 M40 10 00:36:15



54 118 BEDNARZ BOGDAN ŻYWCEM ZABIEGANI POL M 1971 M40 11 00:36:34



55 108 WALCZUK ARTUR SKOCZÓW POL M 1974 M30 20 00:36:43



56 143 ŚWIDA DARIUSZ TOMIC ENDORFINY WADOWICE POL M 1965 M40 12 00:36:47



57 154 WOŁOSZYN RYSZARD BIELSKO-BIAŁA POL M 1966 M40 13 00:36:51



58 78 PARDA PIOTR NOWY TARG POL M 1975 M30 21 00:36:58



59 139 DUBIEL GRZEGPRZ DUBIEL VITRAN POL M 1977 M30 22 00:37:06



60 119 MARTSZKO KRZYSZTOF RUMIA POL M 1975 M30 23 00:37:22



61 63 MROWIEC MARCIN LEŚNA/ŻYWIEC POL M 1996 MJM 5 00:37:37



62 167 WAWAK MIROSŁAW MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE POL M 1964 M40 14 00:37:46



63 155 ZIĘBA KRZYSZTOF BIELSKO-BIAŁA POL M 1982 M30 24 00:37:57



64 95 SONDEL MIECZYSŁAW ZRYW SWIETOCHLOWICE POL M 1957 M50 6 00:38:07



65 85 RYSZKA PIOTR BRZESZCZE POL M 1977 M30 25 00:38:12



66 93 SOLECKI TOMASZ TTA BIERUŃ POL M 1979 M30 26 00:38:28



67 166 PĘKALA MICHAŁ KOBIÓR POL M 1990 M20 7 00:38:29



68 17 DZISZKIEWICZ GRZEGORZ BIELSKO BIAŁA POL M 1982 M30 27 00:38:54



69 92 SOBIESZCZAŃSKI JAN GLIWICE POL M 1956 M50 7 00:39:09



70 161 KOPIEC SZYMON MIKOŁÓW POL M 1979 M30 28 00:39:11



71 112 ZARĘBSKI TADEUSZ BESTWINA POL M 1981 M30 29 00:39:38



72 40 JUREK WERONIKA UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL K 1993 K20 2 00:39:45



73 28 HAŁAS MARCIN MOSIR CZECHOWICE - DZIEDZICE POL M 1984 M20 8 00:39:52



74 14 DŁUGOSZ BOŻENA RYBNIK POL K 1987 K20 3 00:40:10



75 72 PABIASZ STANISŁAW LUKS GRONICZEK BIELSKO-BIAŁA POL M 1948 M60 2 00:40:21



76 29 HANDZLIK DOMINIK KOZY POL M 1981 M30 30 00:40:23



77 107 TORZEWSKI ANDRZEJ BIELSKO BIAŁA POL M 1959 M50 8 00:40:24



78 25 GÓRNY GRZEGORZ BIELSKO-BIAŁA POL M 1980 M30 31 00:40:30



79 99 SUCHY FRANCISZEK TKKF BESKIDEK POL M 1952 M60 3 00:40:33



80 147 CHROMIK DARIUSZ NIEZRZESZONY POL M 1968 M40 15 00:40:41



81 106 ŚWIST MICHAŁ BIELSKO-BIAŁA POL M 1994 MJ 4 00:40:41



82 84 ROŚ MICHAŁ UCIEKAJĄCE KURCZAKI POL M 1980 M30 32 00:40:47



83 74 PALUCH KAROL UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL M 1998 MJM 6 00:40:53



84 131 CHOLEWA JAN SUCHA BESKIDZKA POL M 1948 M60 4 00:40:55



85 81 PUZOŃ JAN FORTUNA RUNNING TEAM/ ULTRA BESKID SPORT POL M 1990 M20 9 00:41:35



86 67 NIEZGODA PRZEMYSŁAW AKB KNURÓW POL M 1978 M30 33 00:41:38



87 3 BATELT JERZY BIELSKO-BIAŁA POL M 1970 M40 16 00:41:47



88 91 SMOTER TADEUSZ AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL M 1956 M50 9 00:41:57



89 73 PALUCH DAWID UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL M 2001 MJM 7 00:42:00



90 44 KŁYŚ RYSZARD GLIWICE POL M 1960 M50 10 00:42:05



91 4 BAUER TOMASZ BIELSKO-BIAŁA POL M 1973 M40 17 00:42:07



92 23 GLANOWSKI ZENON TKKF-CZELADZ POL M 1950 M60 5 00:42:40



93 96 SPORYSZ KRZYSZTOF KOZY POL M 1971 M40 18 00:42:42



94 116 GIBAS SŁAWOMIR AZS AWF BIAŁA PODLASKA POL M 1968 M40 19 00:43:44



95 1 PANEK ELZBIETA CSW POL K 1978 K30 2 00:43:46



96 9 BYRGIEL MONIKA UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL K 2000 KJM 1 00:44:09



97 56 LOT RYSZARD ANDRYCHÓW POL M 1976 M30 34 00:44:31



98 46 KOCZUR-LOT MARTA ANDRYCHÓW POL K 1977 K30 3 00:44:31



99 150 POLEK KONRAD AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL M 1986 M20 10 00:44:46



100 27 GUGUŁA SZYMON UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL M 2001 MJM 8 00:45:07



101 35 JARZYNA ADAM POLANKA WIELKA POL M 1954 M50 11 00:45:31



102 42 KAPUTA ALEKSANDRA UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL K 1999 KJM 2 00:45:44



103 21 FRYDA ANNA BIELSKO-BIAŁA POL K 1984 K20 4 00:45:48



104 145 TYKA EDWARD NIEZRZESZONY POL M 1943 M60 6 00:46:00



105 105 ŚWIST MARIUSZ BIELSKO-BIAŁA POL M 1969 M40 20 00:46:42



106 159 KUDRYS AGNIESZKA MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE POL K 1975 K30 4 00:47:00



107 120 ZĄBE PAWEŁ ŻYWCEM ZABIEGANI POL M 1975 M30 35 00:47:03



108 117 WRÓBLEWSKI ROBERT BIELSKO-BIAŁA POL M 1979 M30 36 00:47:06



109 144 PIASZCZYK STANISŁAW GÓRKI WIELKIE POL M 1962 M50 12 00:47:24



110 13 CZARNECKA KAROLINA KB ŚNIEŻKA 1602 POL K 1984 K20 5 00:47:26



111 53 LIBARDI-KŁYŚ SYLWIA GLIWICE POL K 1959 K50 2 00:47:35



112 125 CHWAŁEK AGNIESZKA BESTWINA POL K 1996 KJM 3 00:47:37



113 136 KRÓL AGATA CSW KOZY POL K 1998 KJM 4 00:47:46



114 165 HUZIOR ROMAN ORZESZE POL M 1967 M40 21 00:48:14



115 75 PALUCH MATEUSZ UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL M 1997 MJM 9 00:48:49



116 89 SKRZYŃSKI JAKUB UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL M 1997 MJM 10 00:48:53



117 111 WÓJCIK MICHAŁ ANDRYCHÓW POL M 1980 M30 37 00:49:21



118 174 KWIECIEŃ ZBIGNIEW NIEZRZESZONY POL M 1956 M50 13 00:49:49



119 76 PALUCH MIECZYSŁAW UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL M 2002 MJM 11 00:50:07



120 58 ŁOBODA KATARZYNA ANDRYCHÓW POL K 1981 K30 5 00:50:15



121 11 CHROSTEK KACPER UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE POL M 2001 MJM 12 00:50:41



122 49 KUKLA JACEK CZECHOWICE-DZIEDZICE POL M 1973 M40 22 00:50:41



123 32 HUZIOR ELZBIETA LUKXTORPEDA CZERWIONKA POL K 1970 K40 3 00:50:52



124 137 GAWEŁ BARTŁOMIEJ ANDRYCHÓW POL M 1977 M30 38 00:50:52



125 157 BODZEK MIŁOSZ BIELSKO-BIAŁA POL M 1980 M30 39 00:51:07



126 162 MROWIEC ANDRZEJ LEŚNA POL M 1964 M40 23 00:51:15



127 126 CHWAŁEK EWELINA BESTWINA POL K 1978 K30 6 00:51:56



128 130 SENECKA WERONIKA SP 1 KOZY POL K 2000 KJM 5 00:53:49



129 168 LEWANDOWSKI PIOTR ŻORY POL M 1975 M30 40 00:54:10



130 122 TALIK JAN LUKS GRONICZEK BIELSKO-BIAŁA POL M 1952 M60 7 00:54:50



131 64 MRÓZ ANDRZEJ ZADYSZKA OŚWIĘCIM POL M 1938 M60 8 00:55:58



132 124 WALA ANETA BESTWINA POL K 1996 KJM 6 01:01:00



133 173 CHOMICKI ROMAN AMATOR POL M 1934 M60 9 01:05:47



134 163 JAKIEŁEK JEZIORSKA JOLANTA CSW KOZY POL K 1959 K50 3 01:24:19



pozostałe wyniki i klasyfikacje na stronie: http://www.csw.kozy.pl/bieg-gorski-na-chrobacza-lake.html


Kategoria: Imprezy Konkursy Wystawy
Nawigacja: Główna > Aktualności > 2013 > 06 > 10

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u