BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Aktualności > 2011 > 05 > 16
Kategoria: Informacje ważne

Ogólnopolski Kongres Regionów w Świdnicy i otrzymane wyróżnienie w rankingu, dla naszej Gminy ...

Dodano: 2011-05-16 14:20:44Wygasa: 2011-05-31

Informujemy, iż w dniach 10-12 maja 2011 w Świdnicy odbyła się  II edycja Ogólnopolskiego Kongresu Regionów...

 

W ubiegłym roku  dniach 19-22 maja  w Świdnicy odbył się I Ogólnopolski Kongres Regionów, na który zjechali się współtwórcy reformy samorządowej w Polsce, samorządowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele administracji publicznej i Unii Europejskiej. W sumie prawie 1,5 tysiąca uczestników.

Kongres, zorganizowany w XX rocznicę samorządu terytorialnego, koncentrował się wokół trzech kluczowych zagadnień: samorząd, inwestycje, rozwój. W trakcie Kongresu odbyło się 99 paneli dyskusyjnych oraz 4 sesje plenarne. Nagrodzonych zostało 142 prezydentów, burmistrzów, starostów oraz wójtów w ramach 7 rankingów samorządowych.

W dniach 10-12 maja 2011 w Świdnicy odbyła się  II edycja Ogólnopolskiego Kongresu Regionów.

Kongres Regionów to idealne miejsce na promocję swojego regionu, urzędu, biznesu jak i zaprezentowanie podjętych działań. To również idealne miejsce na spotkanie dwóch światów - świata samorządu i biznesu. Z jednej strony przedstawienie regionu jako idealnego miejsca na inwestycje, z drugiej prezentacja swojego biznesu jako idealnego partnera dla samorządu. Ale to również miejsce podejmowania trudnych dyskusji m.in. ochrony środowiska, transportu i infrastruktury, finansów, informatyzacji i wielu innych zagadnień związanych bezpośrednio lub pośrednio z samorządnością.

W bieżącej Edycji Kongresu Regionów odbyła tak jak w ubiegłorocznej gala wręczenia nagród i wyróżnień w ramach Rankingu  Powiatów i Gmin Polskich w roku 2010.

w kategorii Gminy Wiejskie:

OGÓLNOPOLSKI RANKING ENERGII ODNAWIALNEJ, miejsce 4  - otrzymała nasza Gmina i  Wójt Krzysztof Fiałkowski.

dyplom

więcej na ten temat na stronie: www.kongresregionow.pl

 hk


Kategoria: Informacje ważne
Nawigacja: Główna > Aktualności > 2011 > 05 > 16

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u