BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Aktualności > 2011 > 03 > 15
Kategoria: Informacje ważne

VI Europejski Dzień Kobiet w Kozach-relacja

Dodano: 2011-03-15 15:21:43Wygasa: 2011-03-31

W dniu11 marca 2011 roku o godz. 11:00 w Domu Kultury w Kozach, z inicjatywy europosłanki Małgorzaty Handzlik,  już po raz szósty, jak co roku spotkały się gospodynie z Kół Gospodyń Wiejskich powiatów bielskiego.

Uroczystość zaszczyciły swoja obecnością delegacje z poszczególnych sołectw gmin powiatu bielskiego oraz przedstawiciele władz kościelnych, państwowych i samorządu terytorialnego...

VI Europejski dzień kobiet powiatu bielskiego

W spotkaniu uczestniczyli Senator RP Sławomir Kowalski, poseł Sejmu RP Adam Wykręt, Starosta Bielski Andrzej Płonka, Wicestarosta Bielski Grzegorz Szetyński, Burmistrz Wilamowic Marian Trela, Wójt Gminy Porąbka Czesław Bułka, Wójt Gminy Bestwina Stefan Wodniak, Wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna, Sekretarz Gminy Wilkowice Jacek Lipowiecki, ksiądz proboszcz parafii pw. Śś Szymona i Judy Tadeusza w Kozach ks. Kazimierz Grela.    

Wielu gości z okazji Dnia Kobiet złożyło życzenia wszystkim zebranym na sali kobietom, a także podziękowania dla Pani Handzlik za organizację spotkania i wspieranie działalności Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu bielskiego.  

W dalsza część spotkania miała charakter artystyczny. Obok występu solistki Pauliny Osierdy uczennicy Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Kozach goście obejrzeli program przygotowany przez Zespół Pieśni i Tańca „Kozianie".

Po części artystycznej Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Bogusława Boehn przedstawiła przy pomocy prezentacji multimedialnej 55 lat działalności koziańskiego koła. Opowiedziała o początkach zrzeszenia, przedstawiła sylwetki wszystkich przewodniczących koła oraz prowadzone w ciągu tak długiego okresu czasu inicjatywy i działania.     

Ważną częścią spotkania było przedstawienie możliwości pozyskiwania funduszy unijnych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Na koniec gospodarze spotkania podziękowali za przybycie i zaprosili na kolejne obchody Europejskiego Dnia Kobiet tym razem do gminy Wilkowice.

MTJ


Kategoria: Informacje ważne
Nawigacja: Główna > Aktualności > 2011 > 03 > 15

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u