BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Aktualności > 2010 > 06 > 16
Kategoria: Dni Kóz 2010

Wyniki konkursów - Dni Kóz 2010

Dodano: 2010-06-16 12:45:32Wygasa: 2010-07-31

Wyniki konkursów zorganizowanych w ramach tegorocznych Dni Kóz ...

PROMOCJA MŁODYCH TALENTÓW
W KOZACH
10.06.2010

Jury w składzie:

- Leszek Miłoszewski - Przewodniczący
- Małgorzata Kozłowska - Bielecka
- Aleksander Dyl
- Piotr Sadowski
po zapoznaniu z prezentacjami postanowiło przyznać stypendia, które otrzymują:
Julia Strączek, Krzysztof Gajowniczek, Jarosław Honkisz, Patrycja Kordasz, Martyna Zawalska, Magdalena Polak, Anna Sporysz, Klaudia Osierda, Cyprian Koczur, Marcin Stwora, zespół taneczny „Dance Factory".

Zawody wędkarskie
Kozy, 12 czerwca 2010


WYNIKI
1. Matejko Mirosław 4760 pkt kołowrotek, puchar, medal, dyplom
2. Duźniak Grzegorz 3450 pkt wędka, puchar, medal, dyplom
3. Żaczek Artur 2370 pkt torba wędkarska, puchar, medal, dyplom
4. Matejko Józef 2130 pkt zestaw przynęt (Hałat), dyplom
5. Honkisz Włodzimierz 1300 pkt zestaw przynęt (Hałat), dyplom
Najmłodszy: Patryk Wilczek puchar posła + kołowrotek 110 pkt

wszyscy uczestnicy otrzymali upominki od Balsaxa

Sponsorzy:
Balsax
SZO Ogród
Adam Hałat Sklep Wędkarski
Poseł Jacek Falfus
UG (ryby)

Startowało 26 zawodników, złowiono 21 580 gram ryb.

12 czerwca 2010
Dyktando Gminne
organizowane przez Gimnazjum w Kozach we współpracy z Domem Kultury

Celem konkursu jest integracja społeczności koziańskiej oraz promocja języjka polskiego.
I Przepisy ogólne:
1. Konkurs ma formę dyktanda ułożonego na podstawie Wielkiego Słownika Ortograficznego PWN pod red. E. Polańskiego z 2008 r.
2. Dyktando organizowane jest dla wszystkich mieszkańców Kóz.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie swego udziału u organizatorów przed jego rozpoczęciem.
II Termin i miejsce:
Dyktando odbędzie się 12.06.2010 r. o godz. 16.00 na placu targowym w Kozach.
III Nagrody i wyróżnienia:
1. Uczestnicy ubiegają się o tytuł Mistrza Ortografii Gminy Kozy.
2. Organizatorzy zapewniają pamiątkowe dyplomy i nagrody dla trzech osób, które popełnią najmniejszą ilość błędów.

Przybory do pisania oraz nagrody przygotowały dla zwycięzców firmy Litograf i Biurpol.

Złoty Kleks i tytuł Mistrza Ortografii Gminy Kozy w Dyktandzie Gminnym otrzymała Katarzyna Wawak;
Srebrny Kleks i tytuł I Wicemistrza Ortografii Gminy Kozy w Dyktandzie Gminnym otrzymał Paweł Olearczyk;
Brązowy Kleks i tytuł II Wicemistrza Ortografii Gminy Kozy w Dyktandzie Gminnym otrzymała Olga Ruta.

 

 

 

 

 

Otwarte zawody pływackie

Dni Kóz 14.06.2009

 

Wyniki końcowe

 

25m dowolny dziewcząt klasy 0-3

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Czas

 

1

Julia Dziadek

1999

18,93

 

2

Klaudia Kowalska

1999

23,11

 

3

Gabriela Handzlik

1999

24,81

 

4

Kinga Mrowiec

2000

25,34

 

5

Agnieszka Wojtyczka

2000

26,81

 

6

Dominika Nycz

1999

28,38

 

7

Daria Glądys

2000

29,17

 

8

Monika Janowska

2000

30,61

 

9

Nina Zembowicz

2001

34,72

 

10

Martyna Sporysz

2001

36,35

 

11

Handzlik Karina

2001

37,76

 

12

Adrana Harat

2000

44,16

 

13

Jagna Antas

2002

1,05,31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25m dowolny chłopców klasy 0-3

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Czas

 

1

Kacper Murański

1999

16,29

 

2

Łukasz Mrowiec

1999

24,57

 

3

Mikołaj Prudnicki

1999

30,5

 

4

Mateusz Pawlicki

2001

32,77

 

5

Kuba Witkowski

2001

42,47

 

6

Artur Markiel

1999

48,54

 

 

 

50m dowolny dziewcząt klasy 4-6

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Czas

 

1

Roksana Koliber

1998

39,86

 

2

Joanna Harat

1998

49,30

 

3

Janowska Marta

1998

58,50

 

4

Małgorzata Jurzak

1998

1,03,54

 

5

Aleksandra Szłaśny

1997

1,05,74

 

6

Agnieszka Flisek

1998

1,33,45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50m dowolny chłopców klasy 4-6

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Czas

 

1

Szymon Lorens

1997

35,36

 

2

Piotr Szumlewicz

1997

37,51

 

3

Maciej Jurzak

1997

43,97

 

4

Dominik Handzlik

1997

49,08

 

5

Maksymilian Naglik

1998

57,36

 

6

Tomasz Barut

1998

1,04,20

 

 

 

 

50m dowolny dziewcząt Gim.

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Czas

 

1

Alicja Lorens

1994

33,1

 

2

Aleksandra Ptak

1995

37,76

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50m dowolny chłopców Gim.

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Czas

 

1

Mikołaj Sikora

1995

29,87

 

 

 

100m dowolny kobiet Lic./Open

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Czas

 

1

Elżbieta Markiel

1973

2:58.61

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100m dowolny mężczyzn Lic./Open

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Czas

 

1

Antoni Gara

1992

1:07.22

 

2

Dawid Konior

1992

1:20.93

 

3

Czesław Szumlewicz

1960

1:35.76

 

4

Andrzej Glądys

1966

1:49.61

 

5

Andrzej Wasilewski

1966

2:02.59

 

 

pływanie na wesoło 25m deska + krążki kl. 0-3

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Czas

 

1

Kacper Murański

1999

29,03

 

2

Julia Dziadek

1999

34,01

 

3

Łukasz Mrowiec

1999

39,26

 

4

Kinga Mrowiec

2000

48,10

 

5

Dominika Nycz

1999

53,65

 

6

Nina Zembowicz

2001

1,02,62

 

7

Agnieszka Wojtyczka

2000

1,33,19

 

8

Daria Glądys

2000

2,15,52

 

9

Artur Markiel

1999

3,01,69

 

10

Monika Janowska

2000

3,03,22

 

11

Martyna Sporysz

2001

4,18,08

 

12

Mikołaj Prudnicki

1999

4,35,57

 

 


 

pływanie na wesoło 25m deska + krążki kl. 0-3

Lp.

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Czas

 

1

Szymon Lorens

1997

28.22

 

2

Roksana Koliber

1998

32.14

 

3

Maciej Jurzak

1997

36.06

 

4

Aleksandra Szłaśny

1997

38.33

 

5

Janowska Marta

1998

38.79

 

6

Tomasz Barut

1998

47.14

 

7

Małgorzata Jurzak

1998

47.36

 

8

Maksymilian Naglik

1998

51.76

 

9

Agnieszka Flisek

1998

1.06.66

 

10

Joanna Harat

1998

1.25.97

 

 

 

wyścigi australijskie

 

Imię  i  Nazwisko

Rocznik

Wynik

 

 

Mikołaj Sikora

1995

1

 

 

Antoni Gara

1992

2

 

 

Alicja Lorens

1994

3

 

 

Jakub Heller

1991

 

 

 

Aleksandra Ptak

1995

 

 

 

Andrzej Glądys

1966

 

 

 

Dawid Konior

1992

 

 

 

Elżbieta Markiel

1973

 

 

 źródło wyników sportowych strona CWS w Kozach->http://www.csw.kozy.pl/otwarte-zawody-plywackie-dni-koz-14-06-2009.html; http://www.csw.kozy.pl/wyniki-imprez.html

 

 


Kategoria: Dni Kóz 2010
Nawigacja: Główna > Aktualności > 2010 > 06 > 16

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u