BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Aktualności > 2010 > 06 > 07
Kategoria: O KOZACH ... inaczej

Program telewizyjny Aura w Kozach

Dodano: 2010-06-07 10:30:59Wygasa: 2010-06-30

Program Aura Telewizji Silesia gościł w Kozach w niedzielę 6 czerwca br. ..

Program w atrakcyjny sposób ukazuje ciekawe miejsca oraz wydarzenia toczące się w różnych miejscowościach województwa śląskiego. Dla wielu widzów TVS program to wspaniała okazja do zaproszenia w piękne, acz często nieznane, zakątki województwa. Niedzielne spotkanie prowadziła Magdalena Włosowicz - Kulawik, która w profesjonalny sposób prowadziła rozmowy z gośćmi dociekając jakież to atrakcje można spotkać w Naszej miejscowości. Formuła programu zakładała cztery kilkuminutowe wejścia na żywo na antenę TVS.

Pierwsze o godz. 9.15 miało miejsce w parku dworskim. W jego trakcie Pan Marek Małecki Dyrektor Domu Kultury w Kozach opowiadał o wydarzeniach kulturalnych, jakie towarzyszyć będą rozpoczętym Dniom Kóz. Pan Dyrektor podkreślił również szczególnie ważne w życiu kulturalnym wsi wydarzenia, takie jak Pchli Targ, oraz Międzynarodowy Turniej „Złota Trąbka". W tle przygrywała grupa muzykantów pod kierownictwem Pana Stanisława Wróbla, a towarzyszyła im śpiewem reprezentacja zespołu „Kozianie".

W drugim wejściu o godz. 10.05 transmitowanym sprzed budynku firmy Klimors, gośćmi prowadzącej byli Wójt Gminy Kozy Edward Kućka oraz Przewodniczący Rady Adam Handzlik. Przedstawiciele władz Gminy mówili o rozwoju Naszej miejscowości, nie tylko pod względem turystycznym, ale gospodarczym i inwestycyjnym.

Trzecie wejście na antenę miało miejsce o godz. 11.40. Tym razem widzowie mogli podziwiać widoki z koziańskiego kamieniołomu. Kierownik Centrum Sportowo-Widowiskowego Jacek Mosz zachęcał do wycieczek górskich i rowerowych. Zwrócił uwagę na piękno krajobrazów, walory rekreacyjne i turystyczne Kóz.

Ostatnia relacja o godz. 12.55 przeniosła widzów TVS na plac ks. K. Kochaja, gdzie miały miejsce uroczystości związane z obchodami 120-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozach. Krótką relację dotycząca tego co działo się na placu przedstawił widzom Komendant Gminnej Straży Pożarnej Pan Sławomir Kasperek. O zabytkach i ciekawych miejscach do zwiedzania opowiedział Przewodniczący Towarzystwa Miłośników Historii i Zabytków Kóz Pan Miłosz Zelek. (Odcinek programu)

Wszystko to odbywało się w miłej atmosferze i przy pięknej pogodzie. Wszystkim osobom zaangażowanym w realizacje programu, w tym szczególnie Panu Andrzejowi Nyczowi właścicielowi firmy Klimors za ciepłe przyjęcie ekipy TVS, składamy serdeczne podziękowania.

M. Tylza-Janosz


Kategoria: O KOZACH ... inaczej
Nawigacja: Główna > Aktualności > 2010 > 06 > 07

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u