BIP
lang: en lang: fr lang: de Polski

Nawigacja: Główna > Aktualności > 2010 > 04

Aktualności

Wszystkiego najlepszego dla naszych strażaków

Dodano: 2010-04-30 14:40:13Wygasa: 2010-05-09

W związku ze świętem strażaków przypadającym w dzień św. Floriana tj. 4 maja,

serdeczne życzenia pomyślności, wytrwałości w służbie mieszkańcom,  satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym 

i przede wszystkim podziękowania za ofiarną i pomocną służbę

wszystkim strażakom,

składają  władze Gminy Kozy.

Maj w Kozach - terminarz imprez

Dodano: 2010-04-30 08:31:49Wygasa: 2010-06-05

Na maj planowane jest wiele imprez zarówno kulturalnych jak i  sportowo-rekreacyjnych pod ogólnym hasłem "SŁONECZNIE ... ŚWIĄTECZNIE... MAJOWO ...W KOZACH"

Poniżej terminarz i plakat informujacy:

Uwaga! Ostatni dzień składania rocznych rozliczeń !!!

Dodano: 2010-04-30 07:37:29Wygasa: 2010-05-04

Przypominamy mieszkańcom , że dzisiaj mija ostateczny termin rozliczenia z fiskusem.

Druki rozliczeń dostępne sa w naszym urzędzie na parterze.

Maraton Tańca w Gimnazjum

Dodano: 2010-04-30 07:30:28Wygasa: 2010-05-19

III Maraton Tańca odbędzie się 18 maja 2010 roku w OSP w Kozach w godzinach od 8.00 do 16.00....

 

Przebudowa parkingu przy budynku poczty w Kozach

Dodano: 2010-04-27 13:03:14Wygasa: 2010-05-18

Trwa przebudowa parkingu przy ulicy Krakowskiej w Kozach. Na ukończeniu są roboty ziemne oraz kanalizacyjne.

Utrudnienia w parkowaniu przy budynku poczty potrwają do 15 lipca 2010 r...

 

Roztrzygnięcie tegorocznego konkursu cyklu "Moja mała ojczyzna-Kozy"

Dodano: 2010-04-23 08:45:43Wygasa: 2010-04-25

Dzisiaj tj w piątek 23 kwietnia 2010 roku w o godzinie 17.00 w Bibliotece Publicznej w Kozach nastąpiło ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie z cyklu „Moja mała Ojczyzna - Kozy" pt. „Wielkanocne  zwyczaje i tradycje minionych pokoleń"...

Promocja Młodych Talentów regulamin i karta zgłoszenia uczestników

Dodano: 2010-04-22 13:56:42Wygasa: 2010-06-12

Dom Kultury w Kozach zaprasza do udziału w imprezie pod nazwą: PROMOCJA MŁODYCH TALENTÓW organizowanej w ramach obchodów w DNI KÓZ czwartek 10.06.2010 roku i sobotę 12.06.2010 roku ...

Przedszkole AKADEMIA MALUCHA zaprasza ...

Dodano: 2010-04-22 13:30:41Wygasa: 2010-05-17

Przedszkole "AKADEMIA MALUCHA" we współpracy z Szkoła Muzyczna YaMAHA zaprasza 8 maja br na "Dni otwarte" placówki i bezpłatne w tym dniu zajęcia muzyczne....

Obchody 70-lecia zbrodni katyńskich w Warszawie w sprawozdaniu uczestników

Dodano: 2010-04-21 08:00:40Wygasa: 2010-04-30

W dniach od 12 do 14 kwietnia 2010 roku siedmioosobowa grupa uczniów LO im. K.K. Baczyńskiego w Kozach wraz z opiekunką uczestniczyła w ogólnopolskich obchodach 70. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej w Warszawie. Wyjazd został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Rodzina Katyńska" oddział w Bielsku-Białej.

Prezes Wanda Sadlik, zaprosiła również delegacje z trzech bielskich liceów. Towarzyszyli oni członkom Stowarzyszenia, rodzinom pomordowanych oficerów...

Poniżej sprawozdanie  z tego wyjazdu autorstwa jednej z uczennic:

Msza żałobna za tragicznie zmarłych Prezydenta i towarzyszące mu osoby

Dodano: 2010-04-13 10:46:05Wygasa: 2010-04-19

Wczoraj, tj 12 kwietnia o godzinie 18:00 w kościele parafialnym w Kozach odbyła się uroczysta Msza w intencji Prezydenta i osób które poniosły śmierć w wyniku tragedii katastrofy samolotu ....

Księga Kondolencyjna

Dodano: 2010-04-13 09:43:23Wygasa: 2010-04-20

W Urzędzie Gminy w Kozach  wyłożona jest

Pamiątkowa Księga Kondolencyjna,

w której można dokonywać wpisów w związku ze śmiercią Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego malżonki i osób mu towarzyszących ...

Żałoba narodowa. Prezydent Lech Kaczyński nie żyje.

Dodano: 2010-04-10 15:23:43Wygasa: 2010-04-18

prezydent




Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej 

Lech Kaczyński

wraz z małżonką zginęli w Smoleńsku w katastrofie samolotu TU-154.


Śmierć Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Pana Lecha Kaczyńskiego, Jego Małżonki

oraz

uczestników oficjalnej delegacji na uroczystości 70 - lecia zbrodni katyńskiej, w tym posłów, senatorów, szefów instytucji państwowych, najwyższej rangi przedstawicieli Wojska Polskiego, duchowieństwa, przedstawicieli Rodzin Ofiar Katyńskich wstrząsnęła nami wszystkimi.


Społeczność koziańska składa wyrazy głębokiego współczucia

Rodzinom i Bliskim Osób,

które zginęły w sobotniej katastrofie. 

 

 

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, który zgodnie z Konstytucją przejął obowiązki głowy państwa, ogłosił tygodniową żałobę narodową.

 

 

Ogłoszenie Stowarzyszenia Lokalnej Działania "Ziemia Bielska"

Dodano: 2010-04-09 15:27:27Wygasa: 2010-05-17

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO informuje o możliwości składania za pośrednictwem STOWARZYSZENIA LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA ZIEMIA BIELSKA wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013.
Termin składania wniosków: 04.05.2010 r. - 18.05.2010r.

Uwaga! Wnioski unijne o przyznanie pomocy materialnej w ramch działań LGD

Dodano: 2010-04-09 15:15:31Wygasa: 2010-05-18

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO informuje o możliwości składania za pośrednictwem STOWARZYSZENIA LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA ZIEMIA BIELSKA wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013.
Termin składania wniosków: 04.05.2010 r. - 18.05.2010 r.

Wyniki konkursu "Wiatr, wypadek, pożar, woda... strażak zawsze rękę poda"

Dodano: 2010-04-08 08:22:54Wygasa: 2010-04-30

W dniach 26.01 do 26.02.2010 r. w gminach powiatu bielskiego przeprowadzono eliminacje gminne XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Wiatr, wypadek, pożar, woda .... strażak zawsze rękę poda", których organizatorem jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

Stan zdrowia mieszkańców powiatu i planowane działania w zakresie zdrowia - 2010-2015

Dodano: 2010-04-06 14:12:33Wygasa: 2010-05-01

W wyniku poszukiwań najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie realizacji ustawowych zadań własnych powiatu dotyczących ochrony i promocji zdrowia opracowany został projekt Programu Zdrowotnego Powiatu Bielskiego na lata 2010-2015.

Gminny Dzień o Edukacji relacja ze spotkania w Kozach

Dodano: 2010-04-01 10:37:01Wygasa: 2010-04-10

Dnia 25 marca 2010r. w Gimnazjum w Kozach odbył się ,,Gminny Dzień o Edukacji" organizowany w ramach realizowanego w terminie od 4.01.2010 r. do 30.04.2010r. projektu pt. „Kozy- Postawmy na edukację".

 Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach: Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich...


Nawigacja: Główna > Aktualności > 2010 > 04

Pogoda

()
Temp: °C
Wiatr: km/h
Prognoza na noc:
Temp: °C,
Wiatr: km/h

Szczegóły (ICM)
Ostrzeżenia pogodowe

WYBORY SAMORZĄDOWE

e-ADMINISTRACJA

BIP Urzędu Gminy Kozy

RADA GMINY - aktualności

INWESTYCJE GMINNE

BEZPIECZEŃSTWO

sprawy porządku w Gminie

ROLNICTWO

OCHRONA ZDROWIA

SPORT i REKREACJA

POMOC SPOŁECZNA

OŚWIATA

KULTURA

Współpraca z NGO

PARAFIE w Kozach

Konsultacje społeczne

Projekty z UE

Polecamy

Poznaj Kozy

>>> Archiwum stron <<<


Logo Kino Marzenie


Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, na którym zostaje udostępniona informacja publiczna.
Pokaż zawartość


Związek Powiatów Polskich
Logo Euroregionu Beskidy


stat4ustat4u